Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

2.Sınıf Matematik Toplama Problemleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
2.Sınıf Matematik Toplama ProblemleriHEMEN İNDİR 104KB

Toplam İndirilme Sayısı: 1.325

Değerli Meslektaşlarım ve Misafirimiz;

İLKOKULEVİM emekleriyle hazırlanan bu etkinlikleri paylaşmanızı umuyor bütün öğretmen arkadaşlarımıza iyi çalışmalar diliyoruz.

Bu çalışmamızda 2.Sınıf Matematik Toplama Problemleri çalışması bulunmaktadır.İster sınıfta etkinlik veya değerlendirme olarak kullanın ister ödev olarak eve verin.

Değerli yorumlarınız bizler için önemli olup istek,öneri ve şikayetlerinizi iletişim sayfasından yada Facebook sayfa ve grubumuzdan ya da İnstagram sayfasında bildirebilirsiniz. 

FACEBOOK SAYFAMIZA KATILMANIZA KATILMAK İÇİN

https://www.facebook.com/ilkokulevim/

İNSTAGRAM SAYFAMIZA KATILMAK İÇİN

https://www.instagram.com/ilkokulevim

www.ilkokulevim.com sitesi tamamen mesleki çalışmaları paylaşmak için açılmıştır.Sitede özgün çalışmaların yanında derleme çalışmalar ve üyelere ait çalışmalarda paylaşılmaktadır.Siteye üyelik için ücret ödenmemektedir.Sizler de göndereceğiniz paylaşımlarla zengin bir içeriğin oluşmasında katkıda bulunabilirsiniz. Gönderilen dosyalar site yönetimi tarafından incelenerek gönderici bilgileriyle ait olan kategoriden yayınlanmaktadır. Dosyalarınızı info@ilkokulevim.com yada ilkokulevim@gmail.com adresimizden gönderebilirsiniz.

Çalışma etkinliklerimiz ile ilgili yorumlarınız bizler için önemli olduğu için lütfen bir değerlendirme de bulununuz. Ayrıca daha geniş kitlelere ulaşmak için web sitemizi ve konu testlerini sosyal medya hesaplarında paylaşırsanız mutlu oluruz.

Saygılarımızla…

2.Sınıf Matematik Toplama Problemleri BENZER İÇERİKLER
2.Sınıf Matematik Toplama Problemleri YAPILAN YORUMLAR

  • ahmet alper
    4 ay önce

    etkinlikleriniz çok güzel oğlum çözmekten zevk alıyor teşekkürler