Hakkımızda

Logo

Biz Kimiz?

İlkokulevim sitesi 2017 yılında sınıf öğretmeni 2 eş tarafından kurulmuş olup , sadece edinilen tecrube ve birikimlerin paylaşımı amacıyla kurulmuştur. Site siz ziyaretçilerimizin desteği ile oldukça güzel yerlere gelmiş olup üzerimizdeki sorumluluğun bir kat daha arttığına inanmış bulunmaktayız. İlkokulevim sitesi olarak amacımız; öğretmenlik mesleği süresince edindiğimiz bilgi ve deneyimlerimizi yurdun dört bir yanındaki bütün öğrencilerimize ulaşılabilir kılmak ve paylaşmaktır.

Kısıtlı imkanlara rağmen elimizden gelen herşeyi farklı şekillerde çocuklarımıza sunmaya çalışıyoruz. Bunları yaparken siz öğretmen ve velilerimizin desteğini görmek inanın bizleri çok motive ediyor. Sizden gelen bu inançla çocuklarımıza yeni fikirler üretecek , farklı düşünme yollarını kullanmalarını sağlayacak, yeni ve özgün içerikler üretme noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Özellikler bu oluşturduğumuz etkinlikleri sizlere ÜCRETSİZ sunarak bütün çocuklarımıza ulaşmasını sağlamak en büyük hedefimiz. Bunun için siz ziyaretçilerimize çok ihtiyacımız var. Bizleri her mecrada önermeniz bizleri çok mutlu edecek ve değerli kılacaktır.

Sitemizde ilkokula dair konu anlatımları, etkinlikler, çalışma kağıtları, online deneme ve etkinlikler yanında masal anlatımları, hikayeler, kitap ve film önerileri , çocuk eğitimine dair yazılar ve eğitim konulu haberlere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Eğer sizde İlkokulevim ailesine katılıp sitemizde yazar olmak isterseniz bize iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Misyonumuz:

  • Fikir ve bilginin dolaşımını yaygınlaştırmak.
  • Çağdaş kitle iletişim metotlarının toplum hayatına sunduğu sınırsız imkânlardan yararlanarak etkinliklerimizi geniş kitlelere ulaştırmak.
  • Bilgiyi ulaşılabilir kılmak.

Vizyonumuz:

Gelişmeye ve yeniliklere daima açık bir şekilde, ülkemizin kalkınmasını ve dünya ülkeleri arasında hak ettiği yeri almasını sağlayacak olan geleceğimizin teminatı çocukların akademik yönden gelişimlerine yardımcı olacak başarılı çalışmalar ile fark yaratan, nitelikli ve tercih edilen bir eğitim sitesi olmaktır.

Scott AjansScott Ajans tarafından ❤️ ile tasarlanmıştır