Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

2.Sınıf Türkçe Değerlendirme

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Değerli Meslektaşlarım ve Misafirimiz;

İlkokulevim emekleriyle hazırlanan bu etkinlikleri paylaşmanızı umuyor bütün öğretmen arkadaşlarımıza  iyi çalışmalar diliyoruz.

Bu çalışmamızda 2.Sınıf Türkçe Değerlendirme  etkinlikliği bulunmaktadır.

Çalışmalarımız özgün bir şekilde www.ilkokulevim.com sitesi tarafından hazırlanmış olup izin alınmadan kaynak gösterilmesine izin vermemekteyiz.,

Değerli yorumlarınız bizler için önemli olup istek,öneri ve şikayetlerinizi iletişim sayfasından yada Facebook sayfa ve grubumuzdan iletebilirsiniz. Facebook sayfamıza katılmak için TIKLAYINIZ

www.ilkokulevim.com sitesi tamamen mesleki çalışmaları paylaşmak için açılmıştır.Sitede özgün çalışmaların yanında derleme çalışmalar ve üyelere ait çalışmalarda paylaşılmaktadır.Siteye üyelik için ücret ödenmemektedir.Sizler de göndereceğiniz paylaşımlarla zengin bir içeriğin oluşmasında katkıda bulunabilirsiniz. Gönderilen dosyalar site yönetimi tarafından incelenerek gönderici bilgileriyle ait olan kategoriden yayınlanmaktadır. Dosyalarınızı info@ilkokulevim.com  yada ilkokulevim@gmail.com adresimizden gönderebilirsiniz.

Çalışma etkinliklerimiz  ile ilgili yorumlarınız bizler için önemli olduğu için lütfen bir değerlendirme de bulununuz. Ayrıca daha geniş kitlelere ulaşmak için web sitemizi ve konu testlerini sosyal medya hesaplarında paylaşırsanız mutlu oluruz.

 

Saygılarımızla…

2.Sınıf Türkçe Değerlendirme BENZER İÇERİKLER
2.Sınıf Türkçe Değerlendirme YAPILAN YORUMLAR

 • PINAR GÜLEY
  4 hafta önce

  MERHABA ETKİNLİKLERİ EBA ÜZERİNDEN ÖĞRENCİLERİME GÖNDEREBİLİR MİYİM?

  • ?lkokul Evim
   4 hafta önce

   TABİKİ HOCAM

 • Arda
  1 sene önce

  2. Sınıf türkçe değerlendirme
  Cevapları