Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
YENİLENEN WEB SİTEMİZ YAYINA BAŞLADI

YENİLENEN WEB SİTEMİZ YAYINA BAŞLADI

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

Değerli öğretmen arkadaşlarım ve site ziyaretçilerim,

www.ilkokulevim.com internet sitemizi yeni arayüzümüz ve temamızla yeniledik. Yeni internet sitemizle eğitim sitesi kimliğini yansıtarak, ziyaretçilerimizin aradıkları güncel dosyalara en kolay ve en hızlı şekilde ulaşmalarını ve burada hep birlikte bir aile olup sitemizi ortak buluşma noktası yapmaktır. İlk önce şunu belirtmek istiyorum. Eski sitemizdeki dosyaların büyük bölümünü kaybettik bu nedenle sitemizde oldukça fazla eksik dosyanın olduğunun farkındayız. Bu yılki çalışma programımız plan dahilinde her hafta işlenecek konuları bir hafta önceden sitemize yüklemektir. Yıl boyunca inşallah böyle gidecek ve gelecek yıl dosyalarının tamamı yaz boyunca siteye yüklenecektir.

Sitemizde konu anlatımlarını,çalışma kağıtlarını,etkinlikleri,testleri,yazılıları,idareci ve öğretmen evraklarını bulabileceksiniz. İsterseniz sizde sınıf panolarınızı,etkinliklerinizi,evraklarınızı paylaşarak bizlere ve öğretmen arkadaşlarımıza yardımcı olabilirsiniz.Gönderilen dosyalar incelendikten sonra sizin isminizde yayınlanacaktır. Dosya eklemek için anasayfamızda bulunan dosya gönder bölümünü kullanabilirsiniz.

Sitemizle ilgili öneri,istek ve şikayetlerinizi anasayfamızda bulunan iletişim bölümünden iletebilirsiniz.Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına yenilenen internet sitemize ziyaretlerinizi eksik etmemenizi temenni ederiz.

YENİLENEN WEB SİTEMİZ YAYINA BAŞLADI YAPILAN YORUMLAR

  • Hasan
    1 sene önce

    Hayırlı olsun

  • BERAT
    1 sene önce

    Sitenizin tasarımı çok güzel olmuş etkinliklerinizi de biran önce yükleyebilirsiniz çok güzel bir site olacağından eminim.İyi çalışmalar