Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Tekerleme ve Boyama Kitabı (Ömer USLU)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Tekerleme ve Boyama Kitabı (Ömer USLU)HEMEN İNDİR 2 MB

Toplam İndirilme Sayısı: 1.808

Değerli Meslektaşlarım ve Misafirimiz;

Ömer USLU hocalarımızın  emekleriyle hazırlanan bu etkinlikleri paylaşmanızı umuyor bütün öğretmen arkadaşlarımıza  iyi çalışmalar diliyoruz.

Bu çalışmamızda Tekerleme ve Boyama Kitabı (Ömer USLU) etkinlikleri bulunmaktadır.

Değerli yorumlarınız bizler için önemli olup istek,öneri ve şikayetlerinizi iletişim sayfasından yada Facebook sayfa ve grubumuzdan ya da İnstagram sayfasında bildirebilirsiniz. 

FACEBOOK SAYFAMIZA KATILMANIZA KATILMAK İÇİN

https://www.facebook.com/ilkokulevim/

İNSTAGRAM SAYFAMIZA KATILMAK İÇİN

https://www.instagram.com/ilkokulevim

www.ilkokulevim.com sitesi tamamen mesleki çalışmaları paylaşmak için açılmıştır.Sitede özgün çalışmaların yanında derleme çalışmalar ve üyelere ait çalışmalarda paylaşılmaktadır.Siteye üyelik için ücret ödenmemektedir.Sizler de göndereceğiniz paylaşımlarla zengin bir içeriğin oluşmasında katkıda bulunabilirsiniz. Gönderilen dosyalar site yönetimi tarafından incelenerek gönderici bilgileriyle ait olan kategoriden yayınlanmaktadır. Dosyalarınızı info@ilkokulevim.com yada ilkokulevim@gmail.com adresimizden gönderebilirsiniz.

Çalışma etkinliklerimiz ile ilgili yorumlarınız bizler için önemli olduğu için lütfen bir değerlendirme de bulununuz. Ayrıca daha geniş kitlelere ulaşmak için web sitemizi ve konu testlerini sosyal medya hesaplarında paylaşırsanız mutlu oluruz.

Saygılarımızla…

Tekerleme ve Boyama Kitabı (Ömer USLU) BENZER İÇERİKLER
Tekerleme ve Boyama Kitabı (Ömer USLU) YAPILAN YORUMLAR