Okul Öncesi Çizgi Çalışması

Okul Öncesi Çizgi ÇalışmasıHEMEN İNDİR 626KB

Toplam İndirilme Sayısı: 747

Okulöncesi etkinliklerimizi tamamladıkça sitemizde paylaşacağız. Bu süreçte kendi hazırladığımız veüyelerimizin katkılarıyla oluşturduğumuz dosyaları paylaşmanızı umuyor bütün öğretmen arkadaşlarımıza  iyi çalışmalar diliyoruz.

Çizgi çalışmaları hem okul öncesi dönemde hem de okul döneminin başlangıç evrelerinde çocuğunuza yardımcı olacak çalışmalardır. Çizgi çalışmaları çocuğunuzun kalem tutmasını ve kalemi düzgün kullanmasına yardımcı olur. Çizgi çalışmaları el ve kol kaslarına hakimiyetini , bu kasları güçlendirir. Dikkati arttırıyor. Bu güne kadar serbest bir şekilde kalem kullanıp karalama yapan çocuğunuzu disipline eder, koyduğu kurallar ile çocuğunuzun kurallara uymasını öğretir.

Bir çok okul öncesi etkinliğe oranla çizgi çalışmaları çocukları biraz sıkar ve yorar, ama onlara olan faydaları saymakla bitmez.

Sitemizde  çizgi çalışması bulabilir, onları yazdırıp öğrencilerinizin ve çocuklarınız eğitimine katkıda bulunabilirsiniz.

Çalışmalarımız özgün bir şekilde www.ilkokulevim.com sitesi tarafından hazırlanmış olup izin alınmadan kaynak gösterilmesine izin vermemekteyiz.,

Değerli yorumlarınız bizler için önemli olup istek,öneri ve şikayetlerinizi iletişim sayfasından yada Facebook sayfa ve grubumuzdan iletebilirsiniz. Facebook sayfamıza katılmak için TIKLAYINIZ

Okul Öncesi Çizgi Çalışması BENZER İÇERİKLER
Okul Öncesi Çizgi Çalışması YAPILAN YORUMLAR