Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

4.Sınıf 13. Hafta Sonu Ödevleri 

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
4.Sınıf 13. Hafta Sonu Ödevleri HEMEN İNDİR 326KB

Toplam İndirilme Sayısı: 3.351

4.Sınıf 13. Hafta Sonu Ödevleri  konusu etkinlik ve çalışma kağıtları.

İlkokulevim emekleriyle hazırlanan bu etkinlikleri paylaşmanızı umuyor bütün öğretmen arkadaşlarımıza  iyi çalışmalar diliyoruz.

Bu çalışmamızda şunlar yer almaktadır.

 1. MATEMATİK ÖDEVLERİ,
 2. TÜRKÇE ÖDEVLERİ,
 3. FEN BİLİMLERİ ÖDEVLERİ,
 4. SOSYAL BİLGİLER ÖDEVLERİ,

Çalışmalarımız özgün bir şekilde www.ilkokulevim.com sitesi tarafından hazırlanmış olup izin alınmadan kaynak gösterilmesine izin vermemekteyiz.,

Değerli yorumlarınız bizler için önemli olup istek,öneri ve şikayetlerinizi iletişim sayfasından yada Facebook sayfa ve grubumuzdan iletebilirsiniz. Facebook sayfamıza katılmak için TIKLAYINIZ

 

4.Sınıf 13. Hafta Sonu Ödevleri  BENZER İÇERİKLER
4.Sınıf 13. Hafta Sonu Ödevleri  YAPILAN YORUMLAR

 • ayfer yıldız
  1 sene önce

  :Ödevleriniz ve etkinliklerinize bayıldım.Keşke daha önce keşfetme şansım olsaydı.Yalnız dosyaları word olarak indiremiyoruz.Öyle bir imkanımız olsaydı tekrar 4.sınıf okuttuğumuzda (4.sınıf okutuyorum) bu kaynaklara ulaşabilirdik.Birkaç yıl sonra belki bu siteye ulaşmamız mümkün olmayabilir.Emeğiniz için çok teşekkürler.

  • İlkokul Evim
   1 sene önce

   info@ilkokulevim.com adresine istediğiniz başlıkları maille bildirirseniz yardımcı olmaya çalışalım. Sayfamızı facebook ve instagramdan da takip edebilirsiniz. Teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz öğretmenim.