Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

3.Sınıf Ses Konusu Etkinlikleri

12345 (No Ratings Yet)
Loading...
3.Sınıf Ses Konusu EtkinlikleriHEMEN İNDİR 501KB

Toplam İndirilme Sayısı: 176

Değerli Meslektaşlarım ve Misafirimiz;
İlkokulevim emekleriyle hazırlanan bu etkinlikleri paylaşmanızı umuyor bütün öğretmen arkadaşlarımıza  iyi çalışmalar diliyoruz.

NOT:Bu çalışma yurt dışı eğitim sitelerinden derlenmiştir.

Bu çalışmamızda 3.Sınıf Ses Konusu Etkinlikleri  Etkinliği bulunmaktadır.

Çalışmalarımız özgün bir şekilde www.ilkokulevim.com sitesi tarafından hazırlanmış olup izin alınmadan kaynak gösterilmesine izin vermemekteyiz.,

Değerli yorumlarınız bizler için önemli olup istek,öneri ve şikayetlerinizi iletişim sayfasından yada Facebook sayfa ve grubumuzdan iletebilirsiniz. Facebook sayfamıza katılmak için TIKLAYINIZ.

www.ilkokulevim.com sitesi tamamen mesleki çalışmaları paylaşmak için açılmıştır.Sitede özgün çalışmaların yanında derleme çalışmalar ve üyelere ait çalışmalarda paylaşılmaktadır.Siteye üyelik için ücret ödenmemektedir.Sizler de göndereceğiniz paylaşımlarla zengin bir içeriğin oluşmasında katkıda bulunabilirsiniz. Gönderilen dosyalar site yönetimi tarafından incelenerek gönderici bilgileriyle ait olan kategoriden yayınlanmaktadır. Dosyalarınızı info@ilkokulevim.com  yada ilkokulevim@gmail.com adresimizden gönderebilirsiniz.

Çalışma etkinliklerimiz  ile ilgili yorumlarınız bizler için önemli olduğu için lütfen bir değerlendirme de bulununuz. Ayrıca daha geniş kitlelere ulaşmak için web sitemizi ve konu testlerini sosyal medya hesaplarında paylaşırsanız mutlu oluruz.

Saygılarımızla…

3.Sınıf Ses Konusu Etkinlikleri BENZER İÇERİKLER
3.Sınıf Ses Konusu Etkinlikleri YAPILAN YORUMLAR