Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

3.SINIF 3.HAFTA ÖDEVİ

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
3.SINIF 3.HAFTA ÖDEVİHEMEN İNDİR 264KB

Toplam İndirilme Sayısı: 1.222

Değerli Meslektaşlarım ve Misafirimiz;

İlkokulevim emekleriyle hazırlanan bu etkinlikleri paylaşmanızı umuyor bütün öğretmen arkadaşlarımıza  iyi çalışmalar diliyoruz.

Bu çalışmamızda 3.Sınıf 3. Hafta Sonu Ev Ödevleri  etkinlikliği bulunmaktadır.

TÜRKÇE

harflerin alfabedeki sırasına göre sıralama,

eksiik bırakılan harfleri bulma,

Ünlü ve ünsüz harfler,

2,3,4 sesten oluşan heceler,

harf bilgisi,

MATEMATİK

3 basamaklı doğal sayılar,

onarlı ritmik sayma,

3 basamaklı doğal sayılar basamak değeri,

3 basamaklı doğal sayılar basamak adı,

 

Çalışmalarımız özgün bir şekilde www.ilkokulevim.com sitesi tarafından hazırlanmış olup izin alınmadan kaynak gösterilmesine izin vermemekteyiz.,

Değerli yorumlarınız bizler için önemli olup istek,öneri ve şikayetlerinizi iletişim sayfasından yada Facebook sayfa ve grubumuzdan iletebilirsiniz. Facebook sayfamıza katılmak için TIKLAYINIZ

www.ilkokulevim.com sitesi tamamen mesleki çalışmaları paylaşmak için açılmıştır.Sitede özgün çalışmaların yanında derleme çalışmalar ve üyelere ait çalışmalarda paylaşılmaktadır.Siteye üyelik için ücret ödenmemektedir.Sizler de göndereceğiniz paylaşımlarla zengin bir içeriğin oluşmasında katkıda bulunabilirsiniz. Gönderilen dosyalar site yönetimi tarafından incelenerek gönderici bilgileriyle ait olan kategoriden yayınlanmaktadır. Dosyalarınızı info@ilkokulevim.com  yada ilkokulevim@gmail.com adresimizden gönderebilirsiniz.

Çalışma etkinliklerimiz  ile ilgili yorumlarınız bizler için önemli olduğu için lütfen bir değerlendirme de bulununuz. Ayrıca daha geniş kitlelere ulaşmak için web sitemizi ve konu testlerini sosyal medya hesaplarında paylaşırsanız mutlu oluruz.

 

Saygılarımızla…

3.SINIF 3.HAFTA ÖDEVİ YAPILAN YORUMLAR