2.Sınıf Türkçe 5N1K ve İş,Oluş,Hareket Bildiren Kelimeler(Eylemler)

2.Sınıf Türkçe 5N1K ve İş,Oluş,Hareket Bildiren Kelimeler(Eylemler)HEMEN İNDİR 515KB

Toplam İndirilme Sayısı: 552

Değerli Meslektaşlarım ve Misafirimiz;
İLKOKULEVİM emekleriyle hazırlanan bu etkinlikleri paylaşmanızı umuyor bütün öğretmen arkadaşlarımıza  iyi çalışmalar diliyoruz.

Bu çalışmamızda 2.Sınıf Türkçe 5N1K ve İş,Oluş,Hareket Bildiren Kelimeler(Eylemler) bulunmaktadır.

Değerli yorumlarınız bizler için önemli olup istek,öneri ve şikayetlerinizi iletişim sayfasından yada Facebook sayfa ve grubumuzdan ya da İnstagram sayfasında bildirebilirsiniz.
FACEBOOK SAYFAMIZA KATILMANIZA KATILMAK İÇİN
https://www.facebook.com/ilkokulevim/
İNSTAGRAM SAYFAMIZA KATILMAK İÇİN
https://www.instagram.com/ilkokulevim
www.ilkokulevim.com sitesi tamamen mesleki çalışmaları paylaşmak için açılmıştır.Sitede özgün çalışmaların yanında derleme çalışmalar ve üyelere ait çalışmalarda paylaşılmaktadır.Siteye üyelik için ücret ödenmemektedir.Sizler de göndereceğiniz paylaşımlarla zengin bir içeriğin oluşmasında katkıda bulunabilirsiniz. Gönderilen dosyalar site yönetimi tarafından incelenerek gönderici bilgileriyle ait olan kategoriden yayınlanmaktadır. Dosyalarınızı info@ilkokulevim.com yada ilkokulevim@gmail.com adresimizden gönderebilirsiniz.
Çalışma etkinliklerimiz ile ilgili yorumlarınız bizler için önemli olduğu için lütfen bir değerlendirme de bulununuz. Ayrıca daha geniş kitlelere ulaşmak için web sitemizi ve konu testlerini sosyal medya hesaplarında paylaşırsanız mutlu oluruz.
Saygılarımızla…

2.Sınıf Türkçe 5N1K ve İş,Oluş,Hareket Bildiren Kelimeler(Eylemler) BENZER İÇERİKLER
2.Sınıf Türkçe 5N1K ve İş,Oluş,Hareket Bildiren Kelimeler(Eylemler) YAPILAN YORUMLAR