Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

2.SINIF MATEMATİK KAZANIM DEĞERLENDİRME SINAVI

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
2.SINIF MATEMATİK KAZANIM DEĞERLENDİRME SINAVIHEMEN İNDİR 806KB

Toplam İndirilme Sayısı: 1.950

Değerli Meslektaşlarım ve Misafirimiz;
İLKOKULEVİM emekleriyle hazırlanan bu etkinlikleri paylaşmanızı umuyor bütün öğretmen arkadaşlarımıza  iyi çalışmalar diliyoruz.

Bu çalışmamızda 2.SINIF MATEMATİK KAZANIM DEĞERLENDİRME SINAVI bulunmaktadır.Değerli yorumlarınız bizler için önemli olup istek,öneri ve şikayetlerinizi iletişim sayfasından yada Facebook sayfa ve grubumuzdan ya da İnstagram sayfasında bildirebilirsiniz. 

FACEBOOK SAYFAMIZA KATILMANIZA KATILMAK İÇİN

https://www.facebook.com/ilkokulevim/

İNSTAGRAM SAYFAMIZA KATILMAK İÇİN

https://www.instagram.com/ilkokulevim

www.ilkokulevim.com sitesi tamamen mesleki çalışmaları paylaşmak için açılmıştır.Sitede özgün çalışmaların yanında derleme çalışmalar ve üyelere ait çalışmalarda paylaşılmaktadır.Siteye üyelik için ücret ödenmemektedir.Sizler de göndereceğiniz paylaşımlarla zengin bir içeriğin oluşmasında katkıda bulunabilirsiniz. Gönderilen dosyalar site yönetimi tarafından incelenerek gönderici bilgileriyle ait olan kategoriden yayınlanmaktadır. Dosyalarınızı info@ilkokulevim.com yada ilkokulevim@gmail.com adresimizden gönderebilirsiniz.

Çalışma etkinliklerimiz ile ilgili yorumlarınız bizler için önemli olduğu için lütfen bir değerlendirme de bulununuz. Ayrıca daha geniş kitlelere ulaşmak için web sitemizi ve konu testlerini sosyal medya hesaplarında paylaşırsanız mutlu oluruz.

Saygılarımızla…

 

2.SINIF MATEMATİK KAZANIM DEĞERLENDİRME SINAVI BENZER İÇERİKLER
2.SINIF MATEMATİK KAZANIM DEĞERLENDİRME SINAVI YAPILAN YORUMLAR