2.SINIF 3.HAFTA ÖDEVİ

2.SINIF 3.HAFTA ÖDEVİHEMEN İNDİR 293KB

Toplam İndirilme Sayısı: 1.631

Değerli Meslektaşlarım ve Misafirimiz;

İlkokulevim emekleriyle hazırlanan bu etkinlikleri paylaşmanızı umuyor bütün öğretmen arkadaşlarımıza  iyi çalışmalar diliyoruz.

Bu çalışmamızda 2.Sınıf 3. Hafta Sonu Ev Ödevleri  etkinlikliği bulunmaktadır.

TÜRKÇE

Kelimelerde bulunan ünlü ve ünsüz harfleri bulma,

Verilen hecelerden anlamlı kelimeler oluşturma,

Verilen kelimeleri alfabetik sıraya göre dizme,

Kelime türetme,

Kelimeleri hecelerine ayırma,

MATEMATİK

2 basamaklı doğal sayılar,

2 basamaklı doğal sayılar basamak adları,

2 basamaklı doğal sayılar basamak değerleri,

 

 

Çalışmalarımız özgün bir şekilde www.ilkokulevim.com sitesi tarafından hazırlanmış olup izin alınmadan kaynak gösterilmesine izin vermemekteyiz.,

Değerli yorumlarınız bizler için önemli olup istek,öneri ve şikayetlerinizi iletişim sayfasından yada Facebook sayfa ve grubumuzdan iletebilirsiniz. Facebook sayfamıza katılmak için TIKLAYINIZ

www.ilkokulevim.com sitesi tamamen mesleki çalışmaları paylaşmak için açılmıştır.Sitede özgün çalışmaların yanında derleme çalışmalar ve üyelere ait çalışmalarda paylaşılmaktadır.Siteye üyelik için ücret ödenmemektedir.Sizler de göndereceğiniz paylaşımlarla zengin bir içeriğin oluşmasında katkıda bulunabilirsiniz. Gönderilen dosyalar site yönetimi tarafından incelenerek gönderici bilgileriyle ait olan kategoriden yayınlanmaktadır. Dosyalarınızı info@ilkokulevim.com  yada ilkokulevim@gmail.com adresimizden gönderebilirsiniz.

Çalışma etkinliklerimiz  ile ilgili yorumlarınız bizler için önemli olduğu için lütfen bir değerlendirme de bulununuz. Ayrıca daha geniş kitlelere ulaşmak için web sitemizi ve konu testlerini sosyal medya hesaplarında paylaşırsanız mutlu oluruz.

 

Saygılarımızla…

2.SINIF 3.HAFTA ÖDEVİ BENZER İÇERİKLER
2.SINIF 3.HAFTA ÖDEVİ YAPILAN YORUMLAR