Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

2.Sınıf 2.Dönem Hayat Bilgisi Genel Değerlendirme

12345 (No Ratings Yet)
Loading...
2.Sınıf 2.Dönem Hayat Bilgisi Genel DeğerlendirmeHEMEN İNDİR 857KB

Toplam İndirilme Sayısı: 403

Değerli Meslektaşlarım ve Misafirimiz;
Recep ALPTEKİN öğretmenimizin emekleriyle hazırlanan bu etkinlikleri paylaşmanızı umuyor bütün öğretmen arkadaşlarımıza  iyi çalışmalar diliyoruz.

Bu çalışmamızda 2.Sınıf 2.Dönem Hayat Bilgisi Genel Değerlendirme  bulunmaktadır.

Değerli yorumlarınız bizler için önemli olup istek,öneri ve şikayetlerinizi iletişim sayfasından yada Facebook sayfa ve grubumuzdan iletebilirsiniz. Facebook sayfamıza katılmak için TIKLAYINIZ

www.ilkokulevim.com sitesi tamamen mesleki çalışmaları paylaşmak için açılmıştır.Sitede özgün çalışmaların yanında derleme çalışmalar ve üyelere ait çalışmalarda paylaşılmaktadır.Siteye üyelik için ücret ödenmemektedir.Sizler de göndereceğiniz paylaşımlarla zengin bir içeriğin oluşmasında katkıda bulunabilirsiniz. Gönderilen dosyalar site yönetimi tarafından incelenerek gönderici bilgileriyle ait olan kategoriden yayınlanmaktadır. Dosyalarınızı info@ilkokulevim.com  yada ilkokulevim@gmail.com adresimizden gönderebilirsiniz.

Çalışma etkinliklerimiz  ile ilgili yorumlarınız bizler için önemli olduğu için lütfen bir değerlendirme de bulununuz. Ayrıca daha geniş kitlelere ulaşmak için web sitemizi ve konu testlerini sosyal medya hesaplarında paylaşırsanız mutlu oluruz.

Saygılarımızla…

2.Sınıf 2.Dönem Hayat Bilgisi Genel Değerlendirme BENZER İÇERİKLER
2.Sınıf 2.Dönem Hayat Bilgisi Genel Değerlendirme YAPILAN YORUMLAR