Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

2.Sınıf 2.Dönem Başı Matematik Değerlendirme(Hazırlayan:Recep Alptekin-Hasan ALTINTAŞ)

12345 (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • 2.Sınıf 2.Dönem Başı Matematik Değerlendirme(Hazırlayan:Recep Alptekin-Hasan ALTINTAŞ)
2.Sınıf 2.Dönem Başı Matematik Değerlendirme(Hazırlayan:Recep Alptekin-Hasan ALTINTAŞ)HEMEN İNDİR 634KB

Toplam İndirilme Sayısı: 778

Değerli Meslektaşlarım ve Misafirimiz;

Recep ALPTEKİN  ve Hasan ALTINTAŞ hocalarımızın  emekleriyle hazırlanan bu etkinlikleri paylaşmanızı umuyor bütün öğretmen arkadaşlarımıza  iyi çalışmalar diliyoruz.

Bu çalışmamızda 2.Sınıf 2.Dönem Başı Matematik Değerlendirme etkinliği bulunmaktadır.

Çalışmalarımız özgün bir şekilde www.ilkokulevim.com sitesi tarafından hazırlanmış olup izin alınmadan kaynak gösterilmesine izin vermemekteyiz.,

Değerli yorumlarınız bizler için önemli olup istek,öneri ve şikayetlerinizi iletişim sayfasından yada Facebook sayfa ve grubumuzdan iletebilirsiniz. Facebook sayfamıza katılmak için TIKLAYINIZ

www.ilkokulevim.com sitesi tamamen mesleki çalışmaları paylaşmak için açılmıştır.Sitede özgün çalışmaların yanında derleme çalışmalar ve üyelere ait çalışmalarda paylaşılmaktadır.Siteye üyelik için ücret ödenmemektedir.Sizler de göndereceğiniz paylaşımlarla zengin bir içeriğin oluşmasında katkıda bulunabilirsiniz. Gönderilen dosyalar site yönetimi tarafından incelenerek gönderici bilgileriyle ait olan kategoriden yayınlanmaktadır. Dosyalarınızı info@ilkokulevim.com  yada ilkokulevim@gmail.com adresimizden gönderebilirsiniz.

Çalışma etkinliklerimiz  ile ilgili yorumlarınız bizler için önemli olduğu için lütfen bir değerlendirme de bulununuz. Ayrıca daha geniş kitlelere ulaşmak için web sitemizi ve konu testlerini sosyal medya hesaplarında paylaşırsanız mutlu oluruz.

 

Saygılarımızla…

2.Sınıf 2.Dönem Başı Matematik Değerlendirme(Hazırlayan:Recep Alptekin-Hasan ALTINTAŞ) YAPILAN YORUMLAR

  • Öğretmenim
    8 ay önce

    Çalışmalarınız çok güzel emeğinize sağlık. Deneme sınavlarının devamını bekliyoruz