Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

2.Sınıf 15. Hafta Sonu Ev Ödevleri

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
2.Sınıf 15. Hafta Sonu Ev ÖdevleriHEMEN İNDİR 264KB

Toplam İndirilme Sayısı: 4.282

Değerli Meslektaşlarım ve Misafirimiz;

İlkokulevim emekleriyle hazırlanan bu etkinlikleri paylaşmanızı umuyor bütün öğretmen arkadaşlarımıza  iyi çalışmalar diliyoruz.

Bu çalışmamızda 2.Sınıf 15. Hafta Sonu Ev Ödevleri  etkinlikliği bulunmaktadır.

TÜRKÇE

OKUMA ANLAMA METNİ

CÜMLE ETKİNLİKLERİ

MATEMATİK

TOPLAMA VE ÇIKARMA İŞLEMİ GEREKTİREN PROBLEMLER

HAYAT BİLGİSİ

YARDIMA İHTİYAÇ DUYANLARA DUYARLI OLUR

GÜN İÇİNDE PLANLAMA YAPAR VE BUNA UYAR

Çalışmalarımız özgün bir şekilde www.ilkokulevim.com sitesi tarafından hazırlanmış olup izin alınmadan kaynak gösterilmesine izin vermemekteyiz.,

Değerli yorumlarınız bizler için önemli olup istek,öneri ve şikayetlerinizi iletişim sayfasından yada Facebook sayfa ve grubumuzdan iletebilirsiniz. Facebook sayfamıza katılmak için TIKLAYINIZ

www.ilkokulevim.com sitesi tamamen mesleki çalışmaları paylaşmak için açılmıştır.Sitede özgün çalışmaların yanında derleme çalışmalar ve üyelere ait çalışmalarda paylaşılmaktadır.Siteye üyelik için ücret ödenmemektedir.Sizler de göndereceğiniz paylaşımlarla zengin bir içeriğin oluşmasında katkıda bulunabilirsiniz. Gönderilen dosyalar site yönetimi tarafından incelenerek gönderici bilgileriyle ait olan kategoriden yayınlanmaktadır. Dosyalarınızı info@ilkokulevim.com  yada ilkokulevim@gmail.com adresimizden gönderebilirsiniz.

Çalışma etkinliklerimiz  ile ilgili yorumlarınız bizler için önemli olduğu için lütfen bir değerlendirme de bulununuz. Ayrıca daha geniş kitlelere ulaşmak için web sitemizi ve konu testlerini sosyal medya hesaplarında paylaşırsanız mutlu oluruz.

 

Saygılarımızla…

2.Sınıf 15. Hafta Sonu Ev Ödevleri BENZER İÇERİKLER
2.Sınıf 15. Hafta Sonu Ev Ödevleri YAPILAN YORUMLAR

  • Ayse
    1 sene önce

    Öğretmenim etkinlikleriniz çok güzel sınıfıma çok faydası oluyor . 2. Deneme sınavını ne zaman yayınlarsınız acaba.