Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

1.Sınıf Türkçe Ses Bilgisi ve Noktalama İşaretleri

12345 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
1.Sınıf Türkçe Ses Bilgisi ve Noktalama İşaretleriHEMEN İNDİR 261KB

Toplam İndirilme Sayısı: 408

Değerli Meslektaşlarım ve Misafirimiz;
İlkokulevim emekleriyle hazırlanan bu etkinlikleri paylaşmanızı umuyor bütün öğretmen arkadaşlarımıza  iyi çalışmalar diliyoruz.

Bu çalışmamızda 1.Sınıf Türkçe Ses Bilgisi ve Noktalama İşaretleri bulunmaktadır.

Çalışmalarımız özgün bir şekilde www.ilkokulevim.com sitesi tarafından hazırlanmış olup izin alınmadan kaynak gösterilmesine izin vermemekteyiz.,

Değerli yorumlarınız bizler için önemli olup istek,öneri ve şikayetlerinizi iletişim sayfasından yada Facebook sayfa ve grubumuzdan iletebilirsiniz. Facebook sayfamıza katılmak için TIKLAYINIZ

www.ilkokulevim.com sitesi tamamen mesleki çalışmaları paylaşmak için açılmıştır.Sitede özgün çalışmaların yanında derleme çalışmalar ve üyelere ait çalışmalarda paylaşılmaktadır.Siteye üyelik için ücret ödenmemektedir.Sizler de göndereceğiniz paylaşımlarla zengin bir içeriğin oluşmasında katkıda bulunabilirsiniz. Gönderilen dosyalar site yönetimi tarafından incelenerek gönderici bilgileriyle ait olan kategoriden yayınlanmaktadır. Dosyalarınızı info@ilkokulevim.com  yada ilkokulevim@gmail.com adresimizden gönderebilirsiniz.

Çalışma etkinliklerimiz  ile ilgili yorumlarınız bizler için önemli olduğu için lütfen bir değerlendirme de bulununuz. Ayrıca daha geniş kitlelere ulaşmak için web sitemizi ve konu testlerini sosyal medya hesaplarında paylaşırsanız mutlu oluruz.

Saygılarımızla…

1.Sınıf Türkçe Ses Bilgisi ve Noktalama İşaretleri BENZER İÇERİKLER
1.Sınıf Türkçe Ses Bilgisi ve Noktalama İşaretleri YAPILAN YORUMLAR

  • Şahin Ertunç
    2 ay önce

    Sitenizi uzun zamandır takip ediyorum etkinlikleriniz çok güzel. 1 sınıf paralar etkinliğini bu hafta yayınlayabilir misiniz?